Saunad

Tutvu meie saunadega

Sul on võimalus valida kahe Sumesauna vahel. Nad on mõlemad ühtemoodi armsad ja täiuslikud. Erinevus on vaid mahutavuses.

Hubase välisvaatega aken ning sauna lai „vöökoht“ tekitavad väga avara ja õdusa tunde. Saun sobitub ka kõige nõudlikumasse miljöösse. 

Meie loodud lahendused võimaldavad Sul enda maitsele loodud sauna kokku panna otse kodulehel. Saad valida sobiva eksterjööri, interjööri, elektrikerise mudeli ning lisavarustuse. Kogu protsess on sinu jaoks tehtud lihtsaks ja mugavaks, et saaksid tegeleda nende asjadega, mis on päriselt olulised – olgu nendeks pere, hobid, töö, või puhkamine.

Sauna komplekti kuulub:

  • Puitraamis klaasuks (lukustatav)
  • Katus: Bituumen sindel kärg
  • Eksterjöör: Peensaetud materjaliga viimistletud puitseinad
  • Interjöör: Hööveldatud laudis, haab/lepp
  • Puuküttekeris: Stoveman 13 koos korstna komplektiga
  • Kuumakindel kerisealus
  • Karastatud klaas: pronks
  • Kerisekivid
Sumesauna väike

Pixie

Hind: al. 4 500€

4,5m2 suurune saun kahele.

Ruumid: leiliruum 
Pikkus: 1,5 m
Kõrgus: 2,7 m
Laius: 3 m
Põrandapind: 4,5 m2
Kaal: 900 kg

Maxine

Maxine

Hind: al. 7 500€

8,6m2 suurune saun viiele.

Ruumid: leiliruum 
Pikkus: 2,25 m
Kõrgus: 2,7 m
Laius: 3,85 m
Põrandapind: 8,6 m2
Kaal: 1100 kg

Mis teeb Sumesauna eriliseks?

Ergonoomiline, esteetiline ja mobiilne

Sumesauna idee on kantud kasutusmugavusest – saunas on mõnus ja mugav istuda nii päris pisikesel saunahuvilisel, kui ka kahe meetrini küündival saunasõbral.

Saun on kompaktne ja imeliselt sobituv igasse keskkonda – see on esteetiline täiendus nii linnamaja hoovi kui ka taluõuele või metsa veerde. Mobiilne saun ei vaja vundamenti, mistõttu on seda lihtne meelepärasesse kohta „maha istutada“.

Avar vaade

Ei ole just palju saunasid, kus leilimõnule lisaks saaksid nautida ka ümbritseva keskkonna ilu. Sumesauna suur aken ühendab mõnusa tervistava saunatamise rahustava loodusvaatluse või täheuuringutega. Krõbeda külmaga mõnusas kuumas saunas lösutada ning imekaunist tähistaevast uurida – kõlab ju ahvatlevalt, eks?

Ressursisäästlik lähenemine

Saunad on soojustatud ning kogu sauna kütmiseks kasutatav energia kulub täpselt sauna kütmisele ega poe nurkadest välja planeeti soojustama. 

Ressursisäästlikkus tähendab meie jaoks ka keskkonnahoidlikku suhtumist. Oleme oma sauna ehituse protsessi igakülgselt optimeerinud ning kogu sauna ehituse juures jääb ehitusjääke üle vaevu üks ämbritäis.

Kõrgtehnoloogilised lahendused

Saunal on targalt ja täpselt seadistatud ventilatsioonisüsteem, mis hoiab leili alati piisavalt kuuma, kuid värskena. Samuti on võimalik sauna küttekeha distantsilt juhtida, et saaksid mugavalt oma saunaskäiku korraldada ka siis, kui ise veel kodust eemal.

Leiliruumi ehitamine on kantud teadusest

Leil on sauna üks olulisemaid hindamiskriteeriume. Oleme sättinud oma sauna selliseks, et ka suhteliselt madala temperatuuri juures saab kätte kogu saunamõnu. Leili liikumistrajektoor ruumis on optimaalne ning see jõuab ühtlaselt igasse sauna nurka. Samas on leil ka piisavalt niiske, et kuumus koheselt kontidesse poeks ilma, et peaksid end pikalt praadida laskma.

Väljast väike, seest suur

Tänu laiale „vöökohale“ paistab Sumesauna küll eemalt pisike, kuid sisse astudes on saunamaja vägagi ruumikas.

Jälgi meid